Zarząd

Michał Zawada

Prezydent JCI Kraków 2019

Przedsiębiorca, zaangażowany w rozwój dwóch firm: Fresh Office Poland – firmy zajmującej się usługami sprzątania powierzchni biurowych oraz Interim Sales Managers – firmy generującej leady sprzedażowe b2b. Prywatnie fan historii współczesnej, Bieszczad oraz FC Liverpoolu.

Łukasz Ubogi

Vice Prezydent JCI Kraków 2019

Przedsiębiorca rozwijający obecnie dwie firmy: Interim Sales Managers zajmującą się outsourcingiem sprzedaży i generowaniem leadow, oraz Fresh Office Poland- firmy sprzątającej powierzchnie biurowe. Prywatnie zakochany w polskich górach i fan dobrego kina.

Hubert Frej

Członek Zarządu JCI Kraków 2019

Skarbnik JCI Kraków 2019

Przedsiębiorca, współtworzę firmę Matchem 2000 dystrybuującą m.in. środki czystości, kosmetyki, słodycze, napoje. Od 2011 roku właściciel firmy obracającą surowcami wtórnymi. Od 2018 roku pierwsze kroki na rynku nieruchomości: domy i mieszkania. Wolny czas głównie spędzam z rodziną. Lubię dobry film lub książkę, muzykę (lata 90te i filmowa), rower, motoryzację.

Szymon Wilga

Członek Zarządu JCI Kraków 2019

Prawnik, doradca podatkowy, po latach doświadczeń zdobytych w dużych firmach doradczych rozpoczął rozwijanie własnej praktyki doradcy podatkowego w ramach TAL Tax Audit Law. Prywatnie zapalony kolarz MTB, skiturowiec oraz
fan Wisły Kraków.

Tomasz Trzósło

Członek Zarządu JCI Kraków 2019, Dział Marketingu i PR

Konsultant, Strateg, E-marketer, Trener. Specjalista marketingu internetowego oraz analizy danych płynących z narzędzia Google Analytics. Jeden z Certyfikowanych Trenerów Google AdWords (od 2013-2018). W branży e-commerce od 2008 roku. W wolnych chwilach biega, chodzi po górach, podróżuje, czyta książki i kibicuje Wiśle Kraków.
Członkowie

Marcin Badura

International Vice President 2019

Prawnik, radca prawny, razem z Szymonem Wilgą rozwijający TAL Tax Audit Law. W JCI Kraków od 2012 roku, były prezydent lokalny, prezydent krajowy JCI Polska. Prywatnie zapalony czytelnik książek wszelakich oraz podróżnik z Agencją Podróżniczą JCI – również fan Wisły Kraków.

Michał Solański

Przedsiębiorca z ponad 15 letnim doświadczeniem na rynku tłumaczeń i lokalizacji. Właściciel firmy KMC Global Solutions. W JCI Kraków od 2011 roku. Były Vice Prezydent JCI Kraków 2012, Deputy President JCI Poland 2013, Prezydent JCI Kraków 2017, 2018, Senator JCI nr 77616. Prywatnie pasjonat biegania, nurkowania i podróży. Uwielbia dobrą kuchnię i wino.

Daniel Skuza

Przedsiębiorca, manager, inwestor. Project manager związany z branżą nowych technologii. Zajmuje się wdrażaniem i rozwojem innowacyjnych rozwiązań informatycznych oraz biznesowych dla klientów korporacyjnych, dynamicznie rosnących firm oraz start-upów. W JCI od 2011, Vice-Prezydent JCI Kraków 2016. Prywatnie fan sportów outdoorowych, w szczególności narciarstwa, MTB oraz wędrówek po górach.
krupa

Rafał Krupa

Zajmuje się modelami i systemami sharingowymi, specjalność to bike sharing – flagowy krakowski projekt Wavelo. Kieruje działem B2B w firmie BikeU będącej startupem finansowanym przez francuską Grupę Egis. Działam w zakresie szeroko pojętej elektromobliności w Polsce i Europie. Implementuję do biznesu ekologiczną i nowoczesną formę transportu jaką są hybrydowe publiczne rowery elektryczne 5 generacji. Doradzam, komunikuje i nawiązuje współpracę z dużymi koncernami, korporacjami, przedsiębiorstwami, jak również jednostkami samorządu terytorialnego oraz podmiotami oświaty wyższej działającymi w Polsce. Drugie zajęcie to motoryzacja klasyczna, dla sympatyków i entuzjastów tematu, współpracuje z branżą turystyczną w Krakowie na różnych płaszczyznach. Prywatnie wielbiciel dalekich podróży i sportów nieekstremalnych.

Marcin Słowik

Przedsiębiorca, od 18 lat związany z branżą budowlaną. Obecnie właściciel firmy Remmset sp. z o.o. sp. kom. Zajmujemy się szeroko pojętą budowlanką. Wykańczamy mieszkania, powierzchnie biurowe, budujemy domy pod klucz. Specjalizujemy się w remontach i nadbudowach starych kamienic jak również odnawiamy ich piękne elewacje.
Drugą gałęzią naszej firmy jest najem pokoi robotniczych.
Prywatnie zaczytuje się fantasy w wolnych chwilach ćwiczę crossfit, pływam, chodzę po górach, jeżdzę na desce snowboardowej i marzę żeby znowu wsiąść na motor. Szczęśliwy mąż i tata trójki rozbrykanych dzieci.

Ross Knap

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. Współzałożyciel i CEO jednego z najbardziej znanych startupów w Polsce – CallPage , który tworzy pierwszą na świecie Call Intelligence Platform na bazie sztucznej inteligencji. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Strasbourg Business School. W przeszłości pracował w firmie konsultingowej oraz był założycielem kilku firm w branżach e-commerce i usługowej. Zdobywca nagród UPC Think Big oraz Audi Digital Innovation. W 2017 roku wszedł do rankingu TOP „20 Europejskich przedsiębiorców przed 30” według magazynu EU Startups, w 2019 wszedł do Europejskiego rankingu Forbes 30 under 30 (Technology).

DSC_0479
Maciej Wodo
Przedsiębiorca związany z rynkiem nieruchomości. W JCI Kraków od 2007 r., były Skarbnik JCI Poland, były Prezydent i Skarbnik JCI Kraków, Senator JCI nr 76630. Z zamiłowania turysta górski, pasjonat książek i kamieni.
Dominik Bańka
Przedsiębiorca prowadzący firmę zajmującą się zarządzaniem najmem i obrotem nieruchomościami. Wartość zarządzanych nieruchomości to ponad 15mln złotych. Inwestor na rynku nieruchomości (lokale mieszkalne i grunty). Zapalony podróżnik, szczęśliwy mąż.

Mateusz Lubiński

Agile Leader, Software Engineer. W JCI od 2019 roku. Specjalista JavaScript, cloud computing oraz zwinnych metod zarządzania.

Pasjonat wina, podróży i sportów zimowych.

Przemysław Kowalski
Przemysław Kowalski
Prezes i Członek Zarządu Grupy Fracthon oraz Foodservice Investment Group. Od początku swojej wieloletniej działalności na rynku finansowym jest skoncentrowany na bezpośredniej pracy z klientem. Ekspert w zakresie finansów, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań finansowych dla przedsiębiorstw. Założyciel i członkiem zarządu spółki EFPG Group. Były członek zarządu spółki deweloperskiej HCH DOM.
Mariusz Purgał

Adwokat i manager w Olesiński & Wspólnicy. Specjalizuje się w doradztwie prawnym związanym z prawem upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Posiada również szerokie doświadczenie w dziedzinie prawa handlowego.

Z JCI Poland związany od 2012 roku, kiedy pomagał w formalnej rejestracji Stowarzyszenia i przy pracach nad statutem. W wolnym czasie odreagowuje stres dnia codziennego na treningach crossfit i podróżuje – zawsze z podręcznym zapasem kawy speciality.

Grzegorz Patyk

Przedsiębiorca, przez ostatnie kilka lat związany z branżą tłumaczeniową.

Właściciel firmy Polyland –
specjalizującej się w tłumaczeniach uwierzytelnionych i usługach translacyjnych w zakresie języków
skandynawskich. Absolwent Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobowego. Miłośnik
sportu, były judoka i aktywny piłkarz-amator.

Andrzej Nedoma
Przedsiębiorca, konsultant, inwestor. Prezes i współtwórca XTRF Management System – jednego z wiodących na świecie systemów do automatyzacji i zarządzania projektami tłumaczeniowymi. Wspiera kilka zaprzyjaźnionych firm i przedsiębiorców w zakresie rozwoju, strategii i skalowania. Inwestuje na rynku nieruchomości i w spółki. Aktywnie uprawia triathlon, uwielbia gotowanie i podróże.
Arkadiusz Stypuła

Project manager w firmie Leach & Lang Property Consultants zajmującej się nieruchomościami w pełnym zakresie tej branży. Współwłaściciel firmy M2A Investment która działa na rynku deweloperskim.

W JCI Kraków od 2016 roku. Pasjonat nowinek technologicznych oraz motoryzacji.
W wolnym czasie rozładowuje swój nadmiar sił uprawiając amatorskie bieganie jak i wszelkie inne sporty.

Mateusz Staszek
Mateusz Staszek

Radca prawny i partner w kancelarii JWMS Jakubowski Wiese Mazgaj Staszek radcowie prawni sp.p. – specjalizuje się w prawie nieruchomości i inwestycji budowlanych, jak również w zagadnieniach e-commerce i IT ze szczególnym uwzględnieniem umów wdrożeniowych oraz problematyki działalności przedsiębiorców w sieci. Prywatnie pasjonat nowinek technologicznych, historii (szczególnie II wojny światowej) i gier komputerowych.

Amadeusz Ley

 Psycholog biznesu. Wszędzie tam, gdzie w biznesie działa czynnik ludzki, jest miejsce na praktyczne wykorzystanie psychologii: komunikacja, zarządzanie, sprzedaż, efektywność itp.  Działa poprzez doradztwo strategiczne, szkolenia, audyty kompetencji, konsultacje, zarówno w dużych firmach, gdzie projekty edukacyjne trwają od kilku do kilkunastu miesięcy, jak i z mikroprzedsiębiorcami. Celem jest usprawnienie procesów, rozwiązanie problemów, wzrost kompetencji w poszczególnych obszarach i docelowo rozwój firmy. Prywatnie człowiek rodzinny i fan wszelkiej aktywności fizycznej.

Radosław Tosnowiec

Have over 10 years experience in the finance, real estate and IT. Chairman of the Board at Monument Fund & Ready4S In business, the two assets I cherish the most are my name and loyalty. I treat the nearest business environment like a family. When it comes to investment, I look for a relationship that will last several decades. Aside from my passion for business, I participate in triathlon competitions (IRONMAN/ ultramarathoner/ 41 starts), as well as travel significantly – I have visited more than 61 countries/ 5 continents.

#growth mindset

Paweł Bator

Przedsiębiorca i manager. Prezes zarządu w Internetowy Fundusz Leasingowy S.A. Zaangażowany w rozwój między innymi agencji marketingowej Dreamlike oraz Krajowej Kancelarii Rachunkowej. Entuzjasta idei organizacji eksponencjalnych i podejścia lean startup. W wolnym czasie miłośnik offroad’u, narciarstwa i turystyki górskiej.
95335519_691608738260436_3900316284612509696_n

Dominik Wyrobisz

Prowadzę działalność rachunkowo-księgową, pierwotnie w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej, a od paru lat w spółkach prawa handlowego. Studia kończyłem na WPiA UJ, wiedzę z zakresu księgowości, rachunkowości i podatków poszerzałem w Stowarzyszeniu Księgowych. Jestem uzależniony od sportu. Były zawodnik AZS UJ – snowboard, wioślarstwo oraz AZS AWF Kraków – wioślarstwo. W obu dyscyplinach odnosiłem liczne sukcesy. W wolnych chwilach bawię się w kolarstwo – enduro i szosowe. Pasjonuję się motoryzacją.

Partnerzy

Copyright 2019 © All rights Reserved.

mtlubins